ديگ آبگرم در كارواش ها

استفاده از آب گرم در کارواش ها بسیار متعارف می باشد لذا برای تولید این آب چند راه وجود دارد که در ذیل بیان شده است.

روش اول: در این روش جهت تولید آبداغ مورد نیاز برای شسشتو در کارواش ها، استفاده از دیگ های مخصوص آبداغ می باشد.

این دیگ ها که از کوئل های حلقوی از جنس لوله های مخصوص تولید شده اند این توانایی را دارند که بصورت خیلی سریع آب داغ تا دمای 80 درجه را با حجم مناسب تولید کنند.

از دیگر ویژگی های این دیگ آبداغ به دلیل تحمل فشار، قابلیت قرار گرفتن در مسیر پمپ پیستونی را دارد که باعث افزایش کارآیی و کاهش صدمات حرارتی به آنها شده است.

روش دوم: در کارواش های کم ظرفیت آب توسط وسیله ای مانند آبگرمکن های معمولی گرم می شود و سپس به سمت پمپ های پیستونی فشار بالا هدایت می شود.

از معایب این روش حجم آب تولید شده کم از یک طرف وتوان بسیار پایین گرمایش از یک جهت دیگر سبب کارآیی بسیار نامناسب برای کارواش هایی می باشد که تعداد مشتریان زیادی را پاسخگو  هستند.

علاوه بر موارد بیانشده دمای غیر یکنواخت و پایین آب نیز سبب کاهش عملکرد آن نیز شده است.

ديگ آبگرم در كارواش ها

همچنین بخوانید
بهترین مدل های موتور برق برای جوشکاری یکی از علل های پیش روی هر جوشکاری که دسترسی به برق ندارد و یا می خواهد برق مورد نیاز دستگاه خود را از طریق یک ژنراتور تامین کند. اگر نوسانات برق ناشی از آمپر کشیدن دستگاه جوش برای فرآیند جوشکاری موجب آسیب رساندن به سایر تجهیزات و دستگاه شود، نقش پررنگ تری می گیرد. در ادامه با انواع آن ها آشنا خواهید شد.
در صورتی که دسترسی به برق نداشته باشید و نیاز خواهد بود تا از یک منبع برق و یا موتور برق مناسب برای کف کش خود استفاده نمایید. بسیاری از عزیزانی که با ما در تماس هستند نمی دانند که برای کف کش خود باید چه موتور برقی انتخاب نمایند. در این مقاله سعی داریم تا به شما عزیزان در انتخاب بهترین مدل موتوربرق برای پمپ کفکش، لجنکش، چاه و استخر کمک کرده باشیم تا بتوانید به صورت هر چه دقیق تر و مناسب تر موتور برق مناسب برای پمپ کفکش را انتخاب نمایید.
پمپ کفکش یا پمپ EPS از لحاظ ظاهری و عملکرد شبیه به پمپ های توربین عمودی است .اساس کار یک موتور الکتریکی راندن پمپ و افزایش انرژی جنبشی سیال است. پمپ کفکش از لحاظ عملکرد ظاهری شامل یک پمپ گریز از مرکز با یک شافت عمودی است که فشار مایع خروجی آن وابسته به چرخش پروانه ها است.
تیلر یکی ابزارآلات و ماشین آلات کشاورزی پر کاربردی است که در باغ ها و مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد از تیلر برای تبدیل لایه سخت خاک به بستر نرم و برای کاشت گیاه استفاده می شود. تیلرها نوعی از تراکتور ها هستند که دارای دو چرخ می باشند. و می توانند عملیات کاشت، داشت و برداشت را انجام دهد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: