مقالات

بهترین مدل های موتور برق برای جوشکاری
بهترین مدل های موتور برق برای جوشکاری یکی از علل های پیش روی هر جوشکاری که دسترسی به برق ندارد و یا می خواهد برق مورد نیاز دستگاه خود را از طریق یک ژنراتور تامین کند. اگر نوسانات برق ناشی از آمپر کشیدن دستگاه جوش برای فرآیند جوشکاری موجب آسیب رساندن به سایر تجهیزات و دستگاه شود، نقش پررنگ تری می گیرد. در ادامه با انواع آن ها آشنا خواهید شد.
بهترین مدل موتوربرق برای پمپ کفکش، لجنکش، چاه و استخر
در صورتی که دسترسی به برق نداشته باشید و نیاز خواهد بود تا از یک منبع برق و یا موتور برق مناسب برای کف کش خود استفاده نمایید. بسیاری از عزیزانی که با ما در تماس هستند نمی دانند که برای کف کش خود باید چه موتور برقی انتخاب نمایند. در این مقاله سعی داریم تا به شما عزیزان در انتخاب بهترین مدل موتوربرق برای پمپ کفکش، لجنکش، چاه و استخر کمک کرده باشیم تا بتوانید به صورت هر چه دقیق تر و مناسب تر موتور برق مناسب برای پمپ کفکش را انتخاب نمایید.
دلیل سوختن پمپ کفکش و راه های جلوگیری از آن
پمپ کفکش یا پمپ EPS از لحاظ ظاهری و عملکرد شبیه به پمپ های توربین عمودی است .اساس کار یک موتور الکتریکی راندن پمپ و افزایش انرژی جنبشی سیال است. پمپ کفکش از لحاظ عملکرد ظاهری شامل یک پمپ گریز از مرکز با یک شافت عمودی است که فشار مایع خروجی آن وابسته به چرخش پروانه ها است.
نکات مهم در تعویض روغن تیلر
تیلر یکی ابزارآلات و ماشین آلات کشاورزی پر کاربردی است که در باغ ها و مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد از تیلر برای تبدیل لایه سخت خاک به بستر نرم و برای کاشت گیاه استفاده می شود. تیلرها نوعی از تراکتور ها هستند که دارای دو چرخ می باشند. و می توانند عملیات کاشت، داشت و برداشت را انجام دهد.
آموزش و نحوه کار با کارواش خانگی
برای فهمیدن اینکه کارواش خانگی چطور کار می کند، بهتر است روند شستشوی خودرو، وسایل یا سطوح مختلف را با استفاده از تجهیزات همان بخش ها مورد بررسی قرار دهیم.وقتی قصد شستشوی خودرو خود را داریم، برخی مواقع میبینیم که تمام کثیفی ها حتی به وسیله مواد شوینده ها هم پاک نمی شوند. حالا در نظر بگیریم که در این شرایط فشار بالای آب تولید شده از کارواش خانگی می تواند بسیار به ما کمک کند.این دسته محصولات با استفاده از ضربه های مکرری و فشار بالای آب که به سطوح مورد نظر وارد می کنند.
علت کم و زیاد شدن ولتاژ موتور برق
علت کم و زیاد شدن ولتاژ موتور، از مواردی است که ممکنه در کارکرد با موتور برق با آن رو به رو شوید. با توجه به کارکرد موتور برق، به خوبی می دانید که از آن برای تولید برق و جریان الکتریسیته استفاده می شود. جریان برقی که توسط موتور برق تولید می شود دارای ولتاژ مشخص و دقیقی است، این ولتاژ در موتور برق ها ثابت و قابل تنظیم نمی باشد.
علت روشن نشدن دیزل ژنراتور
علت روشن نشدن دیزل ژنراتور مشکلی هست که در کار با ژنراتورها با آن رو به رو هستیم. مواردی وجود دارد که باعث مشکل در عملکرد ژنراتور می شود. از آنجایی که ژنراتور یک ماشین است، با انجام مرتب تعمیر و نگهداری منظم می توان از پیش آمد برخی مشکلات جلوگیری کرد و اما برخی از این مشکلات اجتناب ناپذیر هستند.
علت ریپ زدن موتور برق
ریپ زدن اصطلاحی است که هنگام درست کار نکردن دستگاه موتور برق و شنیده شدن صداهای نامتعارف از دستگاه گفته میشود، ممکن است دلایل مختلفی باعث ریپ زدن موتور برق باشد، حال با مطالعه این مقاله میتوانید با علت ریپ زدن موتور برق و راه حل های آن آشنا شوید.
مقایسه ژنراتور استمفورد و مکالته
مقایسه ژنراتور استمفورد و مکالته ، معمولا دیزل ژنراتور ها بر اساس نوع عملکرد در دو مدل دائم کار و اضطراری طراحی و تولید می شود. دیزل ژنراتور های دائم کار، بیشتر برای مناطق فاقد برق سراسری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نوع اضطراری نیز برای تامین برق در هر گونه عملیاتی که قطع برق ممکن است آسیب جدی به وسایل و تجهیزات در کار وارد نماید به کار گرفته می شود.
دیزل ژنراتور استریم ساخت کجاست؟
شرکت استریم در شهر تانجین چین از سال (1999) با تولید پمپ های آب تاسیس شد. این برند دارای تکنولوژی پمپ و نوآوری در طراحی بوده و در زمینه تولید ژنراتور ها و الکتروموتورها ها و یکی از شرکت های معتبر می باشد که طرفدارای زیادی در بازار دارد.
مقایسه دیزل ژنراتور کامینز و ولوو پنتا
مقایسه دیزل ژنراتور کامینز و ولوو پنتا شرکت ولوو با مشارکت یکی از مدیران شرکت اس کا اف در سال 1924 جهت تولید ماشین آلات قابل تحمل در دمای پایین و جاده های یخ زده این کشور شد و در ادامه این شرکت در سال 1999 به تولید خودرو های سبک پرداخت و پس از آن و در حال حاضر شرکت ولوو تولید کننده خودروهای سنگین شامل کامیون و اتوبوس و همچنین موتورهای دیزلی دور ثابت جهت دیزل ژنراتور ولوو است. ژنراتور کامینز محصول شرکت کامینز انگلیس بوده که از سال 1921 مشغول فعالیت است.