پمپ کف کش

انتقال سیالات کار ساده‌ای نیست؛ به‌ خصوص وقتی قرار است مایعات از عمق مخزنی به سطحی بالاتر جابه‌جا شود. اما یکی از وسایلی که کار را راحت کرده است، پمپ مستغرق در آب است که به آن پمپ کف کش می‌گویند.

کار پمپ کف کش، کشیدن آب از مخزن و پمپاژ آن به مکان مورد نظر است. این نوع از پمپ باید در آب مستغرق شود، زیرا اگر بیرون از آب گذاشته شود پروانه آن خواهد سوخت. در ادامه با انواع آن، برندهای موجود و نحوه خرید پمپ کفکش آشنا خواهید شد.

انواع پمپ کف کش

در بسیاری از مقالات پمپ کفکش و لجن‌کش یک دستگاه در نظر گرفته می‌شود، حال آنکه کفکش برای پمپاژ آب تمیز و بدون کثیفی است و لجنکش برای انتقال آب فاضلاب یا همراه با رسوبات است. کفکش دارای انواع مختلفی است که می‌توان برحسب شکل ظاهری و تعداد فاز به گروه‌های مختلف تقسیم کرد:

پمپ کفکش پروانه بسته: پروانه دستگاه میان دو صفحه قرار گرفته و از ورود ذرات به پروانه جلوگیری می‌کند.

پمپ کفکش پروانه نیمه‌باز: پروانه به سمت داخل پمپ داخل یک صفحه محصور شده است تا ذرات وارد دستگاه نشوند؛ اما از جهت مایعات پروانه بدون محافظ داخل آب قرار دارد.

البته پمپ نیز از لحاظ مقدار انرژی برق به دو گروه تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شود.

در نوع تک‌فاز، پمپ کف‌کش برای مصارف خانگی مناسب بوده و با برق خانگی نیز امکان کار دارد؛ اما در نوع سه‌فاز برای مخازن عمیق‌تر استفاده شده و با برق صنعتی سه‌فاز، دستگاه کار می‌کند.

توجه به این نکته ضروری است که پمپ کف‌کش برای استفاده در چاه‌های عمیق نباید به کار گرفته شود و در اینگونه موارد بهتر است از شناور استفاده شود.

برندهای پمپ کفکش موجود

در حال حاضر آبادیزل عرضه‌کننده انواع برند کفکش استخر ایرانی و خارجی است. اعتبار این شرکت توجه به درخواست مشتریان و اقدام برای رفع نیازهای آنان است؛ لذا شما می‌توانید بهترین برندهای پمپ کفکش را در اینجا پیدا کنید.

نام برند کشور سازنده ویژگی مزیت
الکتروژن ایرانی بدنه استیل، پروانه استیل قیمت ارزان
NC ایران بدنه استیل و آلومینیوم، پروانه استیل نفوذپذیری آب در این مدل صفر است
هیوندای تحت لیسانس کره تولید چین بدنه آلومینیوم (مقاوم در برابر خوردگی) ارتفاع هد تا 52 متر
استریم چین دارای فلوتر، بدنه آلومینیوم، پروانه استیل و دارای موتور الکترومغناطیسی در مدل و قیمت مختلف به بازار عرضه می‌شود
جهان پمپ ایران بدنه استیل، پروانه چدنی حداکثر ارتفاع هد 95 متر
AMC چین بدنه پلاستیکی، استیل دارای پمپ‌های طبقاتی
پدرولا ایتالیا بدنه تکنوپلیمر، استیل، شافت استیل استنلس طول عمر بالای دستگاه

دیگر برندهای موجود در آبادیزل عبارت است از:

  • شیمجه: تولید چین
  • دیانا: چین
  • دنا پمپ: ایران
  • فدک پمپ: ایران
  • رادپمپ: ایران

قیمت پمپ کف کش استخر

قیمت کفکش استخر در بازار دارای نوسان شدید است. کالاهای وارداتی تابع دلار بوده و با کاهش و افزایش قیمت دلار، قیمت این کالاها نیز دچار نوسان می‌شود. در مورد برندهای ایرانی نیز بازار دچار نوسان است. قیمت مواد اولیه مثل استیل و آلومینیوم وابسته به دلار است و با هر نوسان قیمتی کالای ایرانی نیز دچار نوسان می‌شود.

آبادیزل، دارای فروش پمپ کفکش به صورت مستقیم است و در این میان واسطه‌ای وجود ندارد تا قیمت پمپ کف کش افزایش پیدا کند. شما می‌توانید هر نوع برندی را که مد نظر دارید به صورت آنلاین از این شرکت خریداری کنید.

خرید پمپ کف کش از فروشگاه آبادیزل

تنوع برند، وجود دستگاه‌های تقلبی و اختلاف قیمت در فروشگاه‌های عرضه‌کننده کف‌کش موجب شده است خریدار با یک چالش اساسی در زمان خرید پمپ کف کش روبرو شود. شرکت آبادیزل واردکننده اصلی کف‌کش این امکان را فراهم آورده است تا خریداران هر لحظه بتوانند از قیمت و مشخصات فنی دستگاه‌های موجود در سایت اطلاع کسب کنند. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش پمپ کف کش با تضمین کیفیت

آنچه برای ما مهمتر از فروش کف کش استخر است، رضایت مشتری است؛ لذا خرید کفکش در آبادیزل تضمین شده است. وسواس در انتخاب برند از سوی کارشناسان فروش منجر به عرضه محصولاتی می‌شود که تمام دستگاه‌ها قبل از عرضه نمره قبولی گرفته و سپس در فروشگاه برای مشتری موجود شوند. پس با اطمینان خاطر، خرید پمپ کفکش را انجام دهید.