دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور ، فروش دیزل ژنراتور

واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور های ولوو و کامینز و پرکینز و دویتس با  حداقل زمان تحویل و همچنین فروش انواع برند های داخلی از قبیل شرکت متوتور سازان(پرکینز تبریز) و شرکت ایدم( بنز )
-دارای انبار واحد با موجودی دیزل ژنراتور هایی با توان 1000 کیلوولت آمپر به پایین و در مورد های بالای 1000 کاوا سفارش پذیرفته میشود.
-دارای کادر تخصصی در زمینه مشاوره و فروش و حمل ونصب وراه اندازی در محل پروژه
-در زمینه دیزل ژنراتور های دائم کار واظطراری با  ضمانت تاییدیه شرکت اتشنشانی جمهوری اسلامی ایران.
-دارای کارگاه مجزای کوپله کاری وتراشکاری دیزل ژنراتور و بوستر مپم با استاندارد های بین المللی و همچنین ساخت ومونتاژ کانوپی سایلنت و سوپر سایلنت های چرخ دار و ثابت.
واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور های کوپله فابریک از قبیل شرکتهای کامینز پاور و وستک  انگلستان الکاز وپراماک ایتالیا و اکسا ترکیه و گرین پاور و…
-کارگاه ساخت فلز کاری تابلو و مونتاژ کاری تابلو برق های امرجنسی یا برق اظطراری دیزل ژنراتور و تابلوی راه اندازی منوال دیزل ژنراتور وهمچنین ساخت انواع تابلو های سنکرون وپارالل دیزل ژنراتور در توانهای مختلف.
-دارای کار گروه با مهندسین ومتخصصین برجسته وبا تجربه در زمینه نصب وراه اندازی و سرویس ونگه داری و آموزش و همچنین مشاوره ی خرید انواع دیزل ژنراتور در سراسر کشور و آمادگی انعقاد قراردادهای سرویس ونگه داری واعزام کارگوه متخصص جهت تعمیر دیزل ژنراتور در محل.

جهت اطلاع از آخرین قیمت دیزل ژنراتور با ما تماس بگیرید

دیزل ژنراتور چیست

دیزل ژنراتور از ترکیب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده است. مجموعه‌های دیزل ژنراتور به طور گسترده برای مکان‌هایی بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند.

نحوه کار دیزل ژنراتور

موتورهای دیزلی از سیکل احتراق چهار زمانه برای تبدیل انرژی شیمیایی در دسترس در موتور دیزلی به انرژی مکانیکی استفاده می‌کنند. این توان مکانیکی پیستون را بالا و پایین حرکت می‌دهد (پیستون در داخل سیلندر طراحی شده است). پس از آن میل‌لنگ به طرف بالا و پایین به دلیل اتصال به پیستون حرکت می‌کند. این حرکت به عنوان حرکت خطی شناخته می‌شود که کمک به ایجاد حرکت چرخشی به منظور چرخیدن چرخش‌های ماشین به جلو می‌کند.
دیزل ژنراتور ، فروش انواع دیزل ژنراتور

موتور دیزل ژنراتور

هرچند که دیزل ژنراتور یک دستگاه واحدی است که سوخت دیزلی را به الکتریسته تبدیل می‌کند؛ اما در اصل دو دستگاه جداگانه است که با هم به منظور تولید برق کار می‌کنند. این دو جزء شامل موتور و ژنراتور الکترومغناطیسی از طریق یک میل‌لنگ بهم متصل هستند که تسهیل کننده انتقال آسان حرکت تولید شده توسط موتور دیزلی به مغناطیس ژنراتور می‌باشد.
موتور احتراق داخلی کوچک یک دیزل ژنراتور درست مانند سایر موتورهای کوچک عمل می‌کند؛ هر چند تعدادی از سوخت را می‌توان برای توان موتورهای مشابه استفاده کرد اما دیزل به طور کلی برای ژنراتورها ترجیح داده می‌شود به این دلیل که توانایی دارد بدون منفجر شدن بسوزد. مخزن سوخت موتور دیزل پر شده و موتور شروع به کار می‌کند. موتور دیزلی میل‌لنگ را که متصل به ژنراتور است می‌چرخاند و محور مرکزی ژنراتور در در داخل محفظه‌ای که شامل الکترومغناطیس است می‌چرخد. این حرکت با سرعت بالا باعث می‌شود که یک جریان برق تولید شده و پس از آن در دسترس برای هر تجهیزاتی که به دیزل ژنراتور متصل است استفاده می‌شود.

اجزای اصلی دیزل ژنراتور

1- موتور دیزل:

منبع ورودی انرژی مکانیکی برای ژنراتور است. اندازه آن و ظرفیت خروجی مشخص می‌کند که چند واحد برق می‌تواند تولید شود.

2- دینام:

بخشی از دیزل ژنراتور است که خروجی برق حاصل از ورودی مکانیکی عرضه شده توسط موتور دیزل ژنراتور را حاصل می‌نماید.

3- رادیاتور و سیستم خنک‌کننده:

استفاده مستمر از ژنراتور باعث گرم شدن اجزای مختلف آن می‌شود. سیستم خنک کننده کمک به خروج گرمای حاصل از ژنراتور می‌کند.

4- سیستم اگزوز:

دود اگزوز منتشر شده توسط یک دیزل ژنراتور حاوی مواد شیمیایی سمی است که نیاز به مدیریت صحیح دارد.

5- فیلتر هوا:

فیلتر متشکل از مواد الیافی است که ذرات جامد مانند گرد و غبار، گرده، کپک و باکتریهای هوا را از بین می‌برد.

6- کنترل پانل:

رابط کاربری کنترل‌کننده ژنراتور از جمله راه‌اندازی، خاموش کردن، ابزار اندازه‌گیری سوخت، سوئیچ انتخابگر فاز و غیره.

انواع دیزل ژنراتور بر اساس کاربرد

دیزل ژنراتورها به سه نوع بر اساس کاربردشان تقسیم می‌شوند. یکی از متداول‌ترین انواع دیزل ژنراتور ، دیزل زنراتورهای استاندارد و معمولی هستند که در اندازه‌های مختلف وجود دارند. نوع دیگر که بیشتر در مجموعه‌ها و کارخانه‌ای بسیار بزرگ کاربرد دارد نوع کانتینری هستند. نوع سوم دیزل ژنراتورهای سیار و قابل حمل هستند که بیشتر در پروژه‌های بین‌شهری و عملیات غیر ساکن کاربرد دارند.

مجموع : 5 محصول

آخرین بروزرسانی: 8 شهریور 1395

مزایا و معایب دیزل ژنراتور و گاز ژنراتور

مزایا و معایب دیزل ژنراتور و گاز ژنراتور

دیزل ژنراتور آتش نشانی

دیزل ژنراتور آتش نشانی

نکاتی در خرید دیزل ژنراتور

نکاتی در خرید دیزل ژنراتور

نکاتی درباره نصب دیزل ژنراتور

نکاتی درباره نصب دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور و طرز کار آن

دیزل ژنراتور و طرز کار آن

عملکرد موتور دیزل

عملکرد موتور دیزل

تعریف دیزل ژنراتور

تعریف دیزل ژنراتور

نکات ایمنی دیزل ژنراتور

نکات ایمنی دیزل ژنراتور

مجموعه دیزل ژنراتورها

مجموعه دیزل ژنراتورها

تاریخچه و کاربرد دیزل ژنراتور

تاریخچه و کاربرد دیزل ژنراتور

فروش دیزل ژنراتور

فروش دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور