واترجت کارواش – صنعتی و خانگی

  • Share it:

واترجت به عبارتی الکترو پمپ یا موتور پمپی است که با فشار زیاد جهت اهدافی مانند شستشو یا برش کاری یا تخریب استفاده میگردد.

روش کار این نوع پمپ بر عکس اکثر پمپهای معمول بازار به صورت پروانه ای نمیباشد. بلکه عملکرد آن به صورت خطی یا پیستونی میاشد. این نوع پمپها اکثرا فشار خیلی بالا دارند و آبدهی کم. بیشتر فشار بالای این دستگاه  است که آنها را  منحصر به فرد کرده است.

یک نوع دیگر از واترجت ها نیز به عنوان کارواش مورد استفاده قرار میگیرد.

واتر جت کارواش

این کارواش ها به دو دسته  تقسیم میشوند :

این تجهیزات جهت شستشو ونظافت کف و دیوارها و انواع خودرو ها مورد استفاده قرار میگیرند. معمولا دهانه خروجی آبی که از واترجت یا کارواش خارج میگردد خیلی ریز میباشد.که این خروجی ریز را نازل تلقی میکنند. این دستگاه ها میتواند نیروی محرک پمپ را از یک الکترو موتور یا یک موتور بنزینی ویا یک موتور دیزلی تامین کنند.

گاها از ان در گلخانه ها جهت مه پاش برای تامین رطوبت هوای داخل گلخانه نیز استفاده میگردد. در کارواش ها یا واترجت لوله خروجی یا شیلنگ خروجی باید تحمل فشار بالا را داشته باشد. شیلنگ های مورد استفاده اکثرا شیلنگ دولا سیم میباشند.

شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل عمدتا از واترجت های موجود در شرکت جهت مقاصد شستشوی خودرو و… استفاده میکنند. در دستگاه های  بالای ۳۰۰ بار لانس و نازل کاملا با واترجت های کوچک تر متفاوت میباشد.

برای جلوگیری از آسیب رسانی جهت شستشو برای کارواش یا دستگاه های  بالای ۳۰۰ بار از تابلوی راه اندازی به صورتی که اپراتور قابلیت قطع و وصل کردن آن را توسط ریموت کنترل دارا میباشد.

اکثر کارواش های صنعتی پر فروش شرکت از برندهای اینتر پمپ ایتالیا و برتونولی ایتالیا و پمپاک میباشد. اکثرا الکترو موتور های این کارواش ها از برند زیمنس  آلمان و موتوژن تبریز و برند های معتبر چینی میباشد که اتنخاب آن به عهده مشتری گذاشته میشود.

از واترجت های خانگی کم فشار که جهت شستشو استفاده میشود نیز میتوان از برند های کارچر آلمان و پمپاک ایتالیا و آنووی ایتالیا و دیانا چین و استریم نام برد.

برندهای عرضه شده توسط آبا دیزل

خانگی 

  • پمپاک ایتالیا
  • دیانا 
  • استریم
  • انووی 

صنعتی 

  • برتونولی ایتالیا
  • پمپاک ایتالیا 
  • اینتر پمپ ایتالیا

بار این واترجت ها ۱۰۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ ، ۴۰۰ بار و ۵۰۰ بار می باشد

تفکیک محصولات آبادیزل

با استفاده از بخش زیر میتوانید محصولات آبادیزل را که بر اساس تفکیک محصولات مشخص شده مشاهده کنید.