الکتروموتور صنعتی زیمنس

  • Share it:

الکتروموتور زیمنس

زیمنس همه موتورهای الکتریکی خود را تحت یک محصول با نام Simotics ترکیب کرده است. بهترین برتری الکتروموتور زیمنس بهبود وضوح برای مشتریان در هنگام انتخاب موتور می باشد . پوشش الکتروموتورها تقریبا در تمام مناطق از لحاظ آب و هوایی و صنعت های مختلف به صورت  یکپارچه پخش شده است. تقسیم بندی الکتروموتور زیمنس  شامل الکتروموتور زیمنس کم ولتاژ (موتور القایی) ، موتور برای کاربردهای کنترل حرکت، موتور DC و موتور ولتاژ بالا . از جمله مزایای موتور زیمنس ،نمایندگی قابل اطمینان، بهره وری انرژی، پاسخ دینامیکی می باشد.

۱۲۵ سال تجربه در ساخت و ساز موتور الکتریکی از سال ۱۸۶۶ تا کنون باعث ایجاد پایه ای برای مهندسی و موفقیت و بازسازی موتور الکتریکی قدرتمند است. امروز ، زیمنس یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان است. مشتریان می توانند موتور مناسب برای هر نوع کار در صنایع تولیدی و همچنین در بخش انرژی را پیدا کنند. خانواده Simotics شامل موتور کم ولتاژ و راه اندازی اینورتر ، موتور برای کاربردهای کنترل حرکت ، و همچنین موتور DC و موتور ولتاژ بالا .

بازرگانی آبادیزل با بیش ازدوازده سال سابقه فعالیت مفید یکی از عمده ترین تامین کنندگان و عرضه کنندگان انواع الکتروموتور زیمنس از جمله ی موارد قابل مشاهده در سایت در ایران می باشد؛ شرکت آبا دیزل با هدف یکپارچه‌ سازی، ساماندهی وارتقای خدمات تامین کالا در زمینه تجهیزات اساسی صنایع بنا نهاده شد.و ارائه مشاوره فنی پیش از فروش، اعزام کارگروه متخصص جهت مهندسی کالا و نیز بازدید از کارخانه و… درخدمت عموم میباشد.

 

الکتروموتور زیمنس

موتور ولتاژ پایین برای کاربردهای صنعتی عمومی(موتور القایی)

 موتورهای کم ولتاژ زیمنس برای مصارف  صنعتی عمومی استفاده می شوند. این موتور با قاب آلومینیومی در سایزهای  شفت ۸۰ تا ۱۶۰، و قدرت ۹۰ W تا ۴۵ کیلو وات. برنامه های کاربردی مانند: پمپ، کمپرسور و…با مزایای ویژه وزن کم و راندمان بالا. ودر نوع چدنی از قدرت ۷۵۰ W تا ۳۱۵ کیلو وات که  در سایزهای شفت ۱۰۰-۳۱۵ در دسترس هستند، و در  شرایط سخت تر مانند صنایع  کاغذ و صنعت چاپ، و همچنین در صنعت مواد شیمیایی / پتروشیمی استفاده می شوند. موتور ترانس از سایزهای شفت ۳۱۵ و بالاتر را پوشش می دهند و در  ولتاژ کم  قدرت آنها از ۲۰۰ کیلو وات به ۱۲۵۰ کیلو وات است..موتور هدف مشخص برای اهداف خاص مانند  غلتک در صنعت فولاد و همچنین  برای  کاربردهای  تهویه ساختمان ها و تونل ها، و همچنین برای جرثقیلمورد استفاده قرار می گیرد. الکتروموتور ضد انفجار به عنوان برای مصارف و محیط های گازی عبارتند از غیر جرقه “N”، افزایش ایمنی “E”، محفظه ضد آتش “D”، و “گرد و غبار محافظت در برابر انفجار” نسخه برای رتبه بندی قدرت تا ۱۰۰۰ کیلو وات و سایز شفت تا ۴۵۰.

 موتور برای کاربردهای کنترل حرکت(سرووموتور)

 زیمنس مجموعه ای کامل از موتور کوچک برای کاربردهای  کنترل حرکت برای موقعیت یابی دقیق و پویا و کنترل حرکت دقیق شفت درایو ارائه می دهد. کلاس موتور سنکرون از قدرت ا ۵۰ W به ۳۴.۲ کیلو وات که توسط پاسخ دینامیکی بالا و دقت مشخص می شود. گشتاور این الکتروموتوربین .۰۸-۱۲۵ نیوتن مترمی باشد، و از انها  برای انجام وظایف موقعیت و کنترل مستمر مسیر در عملکرد بالا ماشین آلات تولید و همچنین برای استفاده درتولید تجهیزات مکانیکی طراحی شده است.

موتور DC و موتور ولتاژ بالا

 ازجمله الکتروموتور زیمنس موتور  DC تا قدرت ۱۶۱۰ کیلو وات است که مورد استفاده برای مصارف، اکسترودر برای صنعت پلاستیک، در جرثقیل، و آسیاب و  نورد فولاد کاربرد دارد. علاوه بر این، موتور ولتاژ بالا با طیف وسیعی از قدرتهای بالا تر از  ۱۰۰ مگاوات و سرعت از ۱۰ تا ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه ساخته می شود. ای نو الکتروموتور در مصارف انواع خنک کننده، و همچنین برای  کمپرسورهای  قدرتمند و پمپها در صنایع نفت و گاز و معادن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس

 

فلچ دار/۲۹۰۰(قیمت به ریال)پایه دار/۲۹۰۰(قیمت به ریال)فلنچ دار/۱۴۵۰(قیمت به ریال)پایه دار/۱۴۵۰(قیمت به ریال)فلنچ دار/۹۰۰(قیمت به ریال)پایهدار/۹۰۰(قیمت به ریال)HPKW
۳/۲۰۰/۰۰۰۲/۸۰۰/۰۰۰۳/۱۵۰/۰۰۰۲/۶۰۰/۰۰۰۳/۷۰۰/۰۰۰۳/۳۸۰/۰۰۰۰/۰۵۰/۳۷
۳/۵۰۰/۰۰۰۳/۰۰۰/۰۰۰۳/۷۰۰/۰۰۰۳/۱۵۰/۰۰۰۴/۶۰۰/۰۰۰۴/۱۰۰/۰۰۰۱۰/۷۵
۴/۰۰۰/۰۰۰۳/۵۰۰/۰۰۰۴/۳۰۰/۰۰۰۳/۹۰۰/۰۰۰۵/۶۰۰/۰۰۰۵/۱۰۰/۰۰۰۱/۵۱/۱
۴/۷۰۰/۰۰۰۴/۲۰۰/۰۰۰۵/۱۰۰/۰۰۰۳/۹۰۰/۰۰۰۴/۶۰۰/۰۰۰۵/۷۰۰/۰۰۰۲۱/۵
۵/۵۰۰/۰۰۰۵/۱۰۰/۰۰۰۶/۵۰۰/۰۰۰۵/۸۰۰/۰۰۰۸/۶۰۰/۰۰۰۷/۷۰۰/۰۰۰۳۲/۲
۷/۲۰۰/۰۰۰۶/۵۰۰/۰۰۰۷/۵۰۰/۰۰۰۶/۷۰۰/۰۰۰۱۱/۵۰۰/۰۰۰۱۰/۱۵۰/۰۰۰۴۳
۹/۱۰۰/۰۰۰۸/۲۰۰/۰۰۰۹/۵۰۰/۰۰۰۸/۵۰۰/۰۰۰۱۳/۱۵۰/۰۰۰۱۲/۱۰۰/۰۰۰۵/۵۴
۱۱/۵۰۰/۰۰۰۱۰/۵۰۰/۰۰۰۱۲/۰۰۰/۰۰۰۱۰/۵۰۰/۰۰۰۱۶/۳۰۰/۰۰۰۱۵/۵۰۰/۰۰۰۷/۵۵/۵
۱۴/۷۰۰/۰۰۰۱۳/۴۰۰/۰۰۰۱۵/۱۰۰/۰۰۰۱۴/۰۰۰/۰۰۰۲۲/۲۰۰/۰۰۰۲۰/۰۰۰/۰۰۰۱۰۷/۵
۲۰/۶۰۰/۰۰۰۱۸/۸۰۰/۰۰۰۲۱/۵۰۰/۰۰۰۲۰/۰۰۰/۰۰۰۲۹/۵۰۰/۰۰۰۲۸/۰۰۰/۰۰۰۱۵۱۱
۲۶/۵۰۰/۰۰۰۲۴/۶۰۰/۰۰۰۲۶/۶۰۰/۰۰۰۲۶/۶۰۰/۰۰۰۳۹/۷۰۰/۰۰۰۳۷/۷۰۰/۰۰۰۲۰۱۵
۳۱/۵۰۰/۰۰۰۲۹/۵۰۰/۰۰۰۳۴/۰۰۰/۰۰۰۳۲/۰۰۰/۰۰۰۵۰/۱۰۰/۰۰۰۴۷/۶۰۰/۰۰۰۲۵۱۸/۵
۳۷/۷۰۰/۰۰۰۳۶/۲۰۰/۰۰۰۴۰/۳۰۰/۰۰۰۳۸/۰۰۰/۰۰۰۶۰/۰۰۰/۰۰۰۵۶/۰۰۰/۰۰۰۳۰۲۲
۵۱/۰۰۰/۰۰۰۴۷/۶۰۰/۰۰۰۵۲/۰۰۰/۰۰۰۴۸/۸۰۰/۰۰۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰۷۶/۵۰۰/۰۰۰۴۰۳۰
۸۰/۵۰۰/۰۰۰۷۵/۵۰۰/۰۰۰۶۸/۷۰۰/۰۰۰۷۳/۵۰۰/۰۰۰۱۰۳/۴۰۰/۰۰۰۹۸/۷۰۰/۰۰۰۶۰۴۵
………..۸۷/۱۰۰/۰۰۰………..۹۰/۰۰۰/۰۰۰………..………..۷۵۵۵
………..۱۲۶/۷۰۰/۰۰۰۱۳۱/۵۰۰/۰۰۰۱۲۲/۲۰۰/۰۰۰………..………..۱۰۰۷۵
۱۶۲/۸۰۰/۰۰۰۱۵۱/۲۰۰/۰۰۰۱۵۶/۰۰۰/۰۰۰۱۴۵/۰۰۰/۰۰۰………..………..۱۲۵۹۰
۱۹۲/۵۰۰/۰۰۰۱۸۰/۷۰۰/۰۰۰۱۸۸/۵۰۰/۰۰۰۱۷۷/۰۰۰/۰۰۰………..………..۱۵۰۱۱۰
۲۴۳/۰۰۰/۰۰۰۲۳۰/۱۰۰/۰۰۰۲۲۵/۳۰۰/۰۰۰۲۱۲/۰۰۰/۰۰۰………..………..۱۸۰۱۳۲
۳۰۴/۲۰۰/۰۰۰۲۸۸/۰۰۰/۰۰۰۲۷۵/۵۰۰/۰۰۰۲۶۳/۰۰۰/۰۰۰………..………..۲۲۰۱۶۰
۳۵۳/۵۰۰/۰۰۰۳۳۷/۱۰۰/۰۰۰۳۴۱/۰۰۰/۰۰۰۳۲۵/۰۰۰/۰۰۰………..………..۲۷۵۲۰۰

تفکیک محصولات آبادیزل

با استفاده از بخش زیر میتوانید محصولات آبادیزل را که بر اساس تفکیک محصولات مشخص شده مشاهده کنید.